THY Dünyanın En iyi uçak firması

THY şirketi havayolu taşımacılığı sektöründeki gelişmeler ve rekabet ortamı çerçevesinde atılımlarını sürdürerek dünyanın en iyi havayolları arasında yerini alacak çalışmalar yürütmekte ve hemen her yıl zirvede yer alan firmalar arasında bulunmaktadır. Gerek uçak filosu, gerek kabin içi ikram servisleri ile check-ik işlemlerinin kalitesinin en üst düzeyde olması ve dünya üzerindeki pek çok noktaya direk veya aktarmalı olarak karşılıklı seferler düzenlemesi şirketin müşteri potansiyelini ve güvenini artırmaktadır. Yolcuların konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilmesi adına gereken iyileştirmeleri yapan ve sunduğu hizmetlerin niteliği ile birlikte çeşitliliğini artıran Türk Havayolları şirketinin özel yolcu salonları, ikram servisleri, teknolojik imkanların yer aldığı koltukları gibi hususları bağımsız kuruluşlarca ve müşteri görüşleri doğrultusunda değerlendirilerek şirketin çeşitli alanlarda ödül kazanması söz konusu olmaktadır.

Daha çok müşteriye ulaşabilme ve kar marjını daha da yüksek seviyelere çıkarabilme adına farklı alanlarda yatırımlarını sürdüren Türk Havayolları şirketi bilet satışı alanında kurumsal web sitesi haricinde, akıllı telefonlar ile uyum gösteren mobil uygulamalar ve profesyonel ekiplerin yer aldığı müşteri hizmetleri servisini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Şirket ile ilgili en son yapılan değerlendirmede Skytrax kuruluşu 2017 yılı için Türk Havayolları firmasını Güney Avrupa Bölgesinin en iyi havayolu seçmiştir. Belli kriterler dikkate alınarak yapılan değerlendirme sonucunda ödülü almaya hak kazan şirkete takdim işlemi Paris Airshow gecesinde yapılmıştır. Firmanın bu ve benzeri ödüller alması istikrarlı büyüme getirisinin yanı sıra, müşteri güveninin devamlılığı ve daha büyük çevrelerce tanınması açısından büyük önem arz etmektedir.

İstanbul merkezli olarak 1933 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan Türk Havayolları, müşteri potansiyelini artırabilme adına erken rezervasyon fırsatları ve belli rotalara özgü olmak kaydıyla promosyon seferleri gerçekleştirmektedir. Özel günlerde de müşterilerini unutmayan şirket öğretmenler günü haftasında kamuda ve yükseköğretim kurumlarında çalışan eğitim görevlilerine, askeri görevde çalışanlara çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ayrıca engelli yolcular için iç ve dış hat seferlerinde değişen oranlarda indirimler uygulanmaktadır. Yılbaşı gibi dönemlerde de oluşabilecek hareketlilikten pay alabilme adına çeşitli indirim ve avantajlar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir