Süleyman Demirel ve Sabiha Gökçen havalimanı

Türkiye’nin gül’ü olarak nam salmış, her bakımdan kendini sürekli yenileyen kentlerinden biri olan Isparta Süleyman Demirel havalimanı bu nedenle modern, yenilikçi ve her daim gelişen Isparta havalimanı açısından da modern yapısını güncel tutmaktadır. Şehir merkezine tam 30 km. uzaklıkta mesafede olan havalimanı, gelen ve giden yolcular için hava yolu taşımacılığını kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. 1997 yılında iç ve dış hatlar için hizmete açılan Süleyman Demirel havalimanı, aynı binada yolcularına hizmet sunmaktadır. Sivil hava taşımacılığında önemli bir yere sahip olan havalimanı, özellikle çeşitli eğitim kurumları tarafınca pilotaj eğitimi için kullanılmaktadır. Süleyman Demirel havalimanı ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı arası 30 dakika olmaktadır. 352 km. olan yolun saatte 700 km. hızla ilerleyen bir uçak ile hesaplanması 30 dakika gibi bir süreyi kapsar.

Süleyman Demirel Havalimanından Sabiha Gökçene Ucuz Uçak

Süleyman Demirel havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına gidebilmek için, erken rezervasyon kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede son derece ucuz uçak biletine sahip olmanız mümkündür. Konforlu ve güvenilir bir ulaşım için tercih edilen uçak, hava trafiğinde büyük bir ağa sahiptir. Üstelik otobüs biletlerinden çok daha ucuz bir fiyata, konforlu şekilde ulaşım sağlamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için uçak firmalarının yapmış olduğu indirimleri ve kampanyalı uçak biletlerini takip etmeniz yeterlidir. Seyahate çıkma tarihinizi önceden belirlemeniz yeterlidir. Bu süreçte en uygun uçak biletlerine sahip olarak, ucuz ve son derece keyifli bir yolculuğa çıkmış olacaksınız.

Isparta şehir merkezine sadece 30 dakika uzaklıkta olan alana, uçak saatinden en az 1 saat önce alanda olmanız yeterli olacaktır. Isparta havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına ulaşım sürecini hesaplarken, hava olayları ve rötar gibi yaşanabilecek gecikmeleri de hesaba katıyoruz. Sivil hava taşımacılığına hizmet veren Süleyman Demirel havalimanı, bu anlamda tam donanımlı hizmet sağlamaktadır. Şehir merkezinden taksi, özel araç, otobüs ve servis araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatlik bir mesafede trafiği de hesaba katıp yolculuğunuza çıkabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir