Pegasus uçuşunda ucuz koltuk seçimi nasıl yapılır

Hava trafiğinde önemli bir konfora sahip olmakta olan Pegasus  konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır, uçuş öncesi koltuk seçimi yaparken, sizi avantajlı kılacak bazı istisnai durumlar söz konusudur. Bunlardan biri erken rezervasyondur ve böylece seçme şansınızı elinizde tutmuş olursunuz. Pencere kenarı, ön koltuklar, uzun boylu olanlar için koltuk seçimi, koridor kenarı veya sevdiklerinizle birlikte uçmak için yan yana seçim avantajları. Kendine uygun olan koltuğu seçerken, öncelikle nasıl olmasını istediğinize karar vermelisiniz. Ayrıca Pegasus alternatifleri arasında sadece koltuk seçimiyle sınırlı kalmayıp, uçuş paketi de satın alabilirsiniz. Aynı şekilde erken davranarak bagajını ve yemeğini de son derece makul fiyatlarla satın almış olabileceksiniz.

Pegasus koltuk seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Pegasus olcuları için gerekli olan m konfor ve donanımı sağlıyor. Eğer uçakta istediğim koltuğu alabilir miyim? Diye sorup merak ediyorsanız, biletinizi alma aşamasında bu işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle onlıne işlem sırasında sistem otomatik olarak ücretsiz koltuk sunumu yapacaktır. İstediğiniz koltuğu satın almadan otomatik olarak size sunulan koltuk için check-in de yapabilirsiniz. Uçakta nasıl bir koltukta yolculuk yapmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Pegasus konuklarına uçuş boyunca istedikleri konforu sunuyor ve kolaylık sağlıyor. Evinizin rahatlığında yapacağınız yolculukta, kendinizi rahatsız hissedeceğiniz hiçbir aksaklığı yaşamanıza izin vermiyor. Pegasus ailesi yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde sizleri tam donanımlı ağırlıyor.

Rahat koltuklarınızda kendinizi sadece uçmanın verdiği keyfe bırakıp, yerinizi yadırgamayacak ve rahatlıkta uçuş imkanına sahip olacaksınız. Web sitesinden, çağrı merkezinden istediğiniz gibi koltuk seçimi yapabilir, bilet satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz biletleri en erken olmak üzere 72 saat önceden yapmanız tavsiye edilir. Uçuşunuza 40 dakika kala ise mobil uygulamalar üzerinden check-in yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz konforlu ve rahat koltuğunuzu garanti almış olursunuz. Koltuk seçerken satın aldıktan sonra, iptalinin olmayacağını da belirtmekte yarar var. Bu nedenle iyice düşünüp analiz ederek koltuk satın almanız tavsiye edilir. İstediğiniz koltukta seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayacak, öncelik olarak rahatlık ve konforu ön planda tutarak tercih yapabileceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir