Kayseri Erkilet havalimanı nasıl gidilir

1998 yılında Kayseri iç hatlar sivil hava taşımacılığı alanında hizmet vermeye başlamış olan havaalanı, daha aktif bir hizmet alanı ile 2007 yılında dış hatlar terminalini de aktif hale getirmiştir. Kayseri Erkilet havalimanı sayesinde, hava trafiğinde konfor ve ulaştırma kolaylığı sağlanmıştır. Anadolu’ nun en köklü ve itibarlı şehirlerinden biri olan Kayseri’ ye yakışan bir havalimanı, her yıl binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Konforlu, sorunsuz, tam donanımlı bir hizmet alanı ile, havalimanına ulaşım son derece zahmetsiz olmaktadır. Özel aracınızla gidebilir, aynı güzergaha seyahat edecek minibüs ve otobüslerden yararlanabilir, havaş tarafından sunulan hizmetlerden de aynı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı Ulaşım

Kayseri için çok önemli bir ulaşım alternatifi olan uçak yolculuğu için, hizmet veren havalimanı, çok büyük talep görmektedir. Seyahat için gerekli olan tüm konfor sağlanmış olup, çevre İllere gidecek olan turistler için gerekli tüm ulaşım detayları düşünülmüştür. Yaz ve Kış turizminin ayakta alkışladığı Kayseri özellikle kış aylarında yerli turistlerin akın ettiği bir şehir olmaktadır. Kayseri Erciyes kayak merkezine ulaşmak isteyen tatilciler, hiçbir zorluk yaşamadan ulaşmak istedikleri noktaya gidebiliyorlar. Kapadokya yolculuğu için aynı şekilde Kayseri havalimanı yoğun olarak tercih edilmektedir.

Seyahatinizin kusursuz ve daha konforlu geçmesi için, araç kiralayabilir, gideceğiniz yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri’yi turizm veya iş için ziyaret etmek isteyen tüm turistler için büyük kolaylık olan havalimanı, özgürce seyahat etmenin tadını çıkarmanızı sağlıyor. On binlerce kişinin değişmez adresi haline gelen Kayseri ve çevresi için gelen tüm konuklar, havalimanına gidiş için de kesinlikle sıkıntı yaşamamaktalar. Kayseri’ de geçireceğiniz zaman dilimi, ulaşım açısından kabul olmasın. Bu nedenle öncelik olarak gerekli tüm hazırlıklar gözen geçirilmeli, uçağın kalkış saatine göre ulaşım aracınızı ayarlamalısınız. Yolun durumu, uzunluğu, trafiği ve hava şartları göz önünde bulundurulmalı, tüm hazırlıklar planlı yapılmalıdır. Ayrıca havaalanı bitişiğinde bulunan 12. Hava ulaştırmana üs komutanlığı, adres konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ulaşımı da oldukça kolay olan havayolu, her geçen gün kendini yenileyen özellikleri ve vizyonu ile yolcularına tam kapasite güvenilir hizmet sunmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir