İstanbul Atatürk ve Antalya arası uçuş bilgileri

Türkiye’nin hava trafiği en yoğun ve kalabalık atmosferine sahip havalimanlarından biridir ve bu sayfadan Atatürk havalimanı Antalya havalimanı arasında olan uçuş mesafesi ve güzergahını öğrenebilirsiniz. Sadece Ülkemizin değil, Dünya’ nın en yoğun havaalanlarından biri olmaktadır. İstanbul merkezli Atatürk havalimanı dış ve iç hatlar olmak üzere çok sayıda Ülke ve şehre yolcu taşımaktadır.İstanbul’dan Antalya’ ya hava taşımacılığı ile yapacağınız yolculuk uçakla 485 km. olmaktadır. Toplam kalkış ve iniş arasındaki mesafe ise 1 saat 8 dakika sürmektedir. Tabi bu durum uçuş süresi bakımından bazı haller dahilin de çok az değişim gösterebilir. Hava yolu şirketi aktarmalı, hava şartları, uçuş yoğunluğu, havaalanı pistin durumu, gecikme rötarları da göz önünde bulundurmak daha esnek bir görüş kazanılmasını sağlayacaktır. Bu nedenler varış saatinde dakika bazında bazı gecikmelere neden olabilir. Verilen süre hiçbir sorun yaşanmadan kalkış ve varış saatine göre belirtilmiştir.

İstanbul Antalya Ucuz Uçak Biletleri

Yolculuk yapacağınız tarihten önce erken rezervasyon ile Atatürk havalimanından Antalya havalimanına yolcu uçak bileti bulmanız mümkündür. Bunun için seyahat tarihinizi önceden belirlemiş olmanız sizin için avantaj olacaktır. Kara yolu ile kat edeceğiniz uzun yolculuğu, otobüs biletlerinden çok daha ucuz bir fiyata ve kısa bir sürede kat etmiş olacaksınız. Atatürk havalimanına belirli bir güzergahta ilerleyen servis araçlarıyla, özel aracınızla veya otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat uçak kalkış saatinizden en az 1 saat önce alanda olmanız gerekmektedir. Önceden ayırtmış olduğunuz ucuz uçak biletiniz ile Antalya havalimanına kısa bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’ nin en yoğun şehirlerinden biri olan Antalya havalimanına uçuş sağlamak için, sadece Ülkemizin değil Dünya’ nın sayılı yoğun bir hava trafiğine sahip olan Atatürk havalimanından güvenli bir uçuş sağlayabilirsiniz. Tabi yapacağınız seyahat için oldukça esnek bir çaba göstermeniz büyük fayda sağlayacaktır. Bunun için Atatürk havalimanından Antalya havalimanına uçuş biletlerini sorgulayabilir, aktarma yaşamadan direk uçuşlardan yararlanabilirsiniz. Birçok havayolu firması Atatürk havalimanından aktarmasız uçuş sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir