Gaziantep Oğuzeli havalimanı uçuşları

Havalimanı şehrin 20 km. güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli, Uluslararası hava taşımacılığını üst seviyede gerçekleştirmektedir. Sivil taşımacılıkta oldukça konforlu ve kusursuz bir hizmet akışı içinde olmaktadır. 1976 yılında hizmete girmiş, 1998-2006 yılları arasında yenilenme hizmetine girerek büyük başarı sağlamıştır. Yolcu terminalleri ve pistini genişleterek Uluslararası hava taşımacılığı statüsünde önemli bir forma sahip olmuştur. İl merkezine 18 km. mesafe uzaklıkta olup, geçtiğimiz yıl 2 milyon yolcuya hizmet vermiş, tüm uçuşları başarıyla gerçekleştirmiştir. Şehir merkezine yakın bulunan havalimanına ister özel aracınızla, ister havaş, isterseniz ise belediye otobüslerinin sunduğu hizmetle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehre ulaşım bakımından 2 ayrı güzergahtan ulaşabileceğiniz havalimanı, belediye otobüsleri 24 saat kesintisiz hizmet sağlıyor. Havaş ise yine en kolay ulaşım araçlarından biri olarak öne çıkıyor. Uçağınızın kalkış saatine göre ayarlama yapan servis aracınız, sizi zamanından öne terminale ulaştıracaktır.

Gaziantep Havalimanı Özellikleri

Gaziantep havayoluna ulaşım sağlayabilmeniz için çok farklı rahat alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz. Uluslar arası sivil hava taşımacılığı kapsamında, oldukça büyük adımlar atarak genişleyen yolcu kapasitesine sahip olmaktadır. Bu anlamda her geçen zaman daha konforlu ve taleplerinize cevap verecek alternatifleri de sunmaktadır. Zamanı olanlar ve uçağını bekleyenler için sunulan çok farklı seçenekler, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan sıkılmamanızı sağlayacaktır. Uçağınızın saatini beklerken dilerseniz Gaziantep’ in damak tadını sunan lezzetleri deneyebilir, cafe kısmında internete girip bir şeyler yiyip içebilir, VIP salonunda dinlenebilir, iş görüşmelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Havalimanı 585 araç otoparkı kapasitesine sahip olmakta, son teknoloji ile tam donanımlı hizmet vermektedir. Otopark yolcuların ve karşılamak üzere gelen misafirlerin hizmetinde olmaktadır. 2006 yılında hizmete açılmış olan iç-dış hat terminali yılda yaklaşık olarak 4 milyon yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Uluslar arası alanda 24 saat hizmet verme ilkesine dahil olarak, tam kapasite çalışmaya devam etmektedir. İç ve dış hat hizmetlerinde kusursuz olarak yeni terminal binası ile yüksek standartlarda hizmet veriyor. Uçak ve yolcu trafiklerinde son yıllarda büyük adımlar atarak, tam donanımlı yolcu kapasitesine sahip olmaktadır. Yolcularına güvenilir hizmetler sunarak, vizyonunu her daim geliştiren ve havayolu sizleri bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir