Bursa Atatürk Havalimanı uçuş süresi

1944 yılında askeri üs tesisi olarak Bursa Yenişehir havalimanı kullanıma açıldı, 3 Kasım 2000 tarihinde Bursa Havaalanı ismiyle sivil hava taşımacılığı için hizmete girmiştir. Marmara Bölgesi’nin İstanbul’ dan sonra en büyük ikinci olan Bursa, varlığını her anlamda geliştirmeye devam etmektedir. Bursa’ dan İstanbul’a birçok havayolu firması direk uçuşlar düzenlemektedir. Bursa havalimanı şehir merkezine 50 dakika uzaklıkta bir mesafede yer almaktadır. Bu anlamda kent meydanından kalkan otobüsler ile havalimanına ulaşabilirsiniz. Bursa’ dan İstanbul’ a uçuş süresi 38 dakika olmaktadır. Birçok hava yolu firması ile oldukça kolay, konforlu ve güvenli bir uçuş sağlayabilirsiniz. Antalya havalimanı ise şehir merkezine 13 dakika mesafe uzaklıkta olmaktadır. Bursa’ dan Antalya’ ya seyahat edecek olanlar için, ucuz ve ekonomik uçak biletler uçak firmaları tarafından sunulmaktadır. Hava trafiği açısından oldukça zengin olan Bursa, özellikle Antalya tatili için çok sayıda yolcuya ev sahipliği yapmaktadır.

Bursa Havalimanından Atatürk Havalimanına Ucuz Bilet

Bursa havalimanından yapacağınız İstanbul yolculuğunda en ucuz bilet ile seyahatinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Bunun için havayolu firmalarının erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir, uçuşunuzu hem kolay, hem de ucuz bir bütçe ile gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat planınızı erken yapmanız ve yolculuk tarihinden daha erken bir zamanda biletinizi almanız sizin için çok avantajlı olacaktır. Ayrıca uçak firmalarının son dakika yapmış olduğu indirimler de sizin için büyük avantaj olmaktadır. Bunun için internet üzerinde takipte kalmanız yeterli olacaktır. İki şehir arasında uçak yolculuğunu tercih eden kişiler, çok kolay ve konforlu bir yolculuk satın almış olacaklar. Bursa havalimanı ve Atatürk havalimanı uçuş arasındaki km. 106 olmaktadır.

Her anlamda modern, yenilikçi ve tam donanımlı hizmet sunan Bursa havalimanı pacağınız uçak yolculuğu için, uçuş süresinden 1 saat önce alanda olmanız gerekmektedir. Bu sayede uçağı kaçırma riskini de yok emiş olursunuz.Türkiye’ nin saygın, güvenilir ve tam donanımlı havalimanları arasında erini alan Bursa havalimanı, Türkiye^’ nin her noktasına sizleri taşımak için ev sahipliği yapmaya devam etmektedir. Atatürk Havalimanına da en güvenli şekilde, en ucuz uçak bileti ile sizleri taşıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir