Borajet müşteri hizmetleri ile iletişim

Hava trafiğinde önemli bir yoğunluğa sahip olmakta olan Borajet, “yeni nesil havacılık” tabirinin muhteşem ve benzersiz örneği olmaktadır. Borajet “Bölgesel Havayolu” ibaresine uyan tek havayolu şirketi olarak imza atıyor. Konuklarına sunduğu kalite ve güven ilkesinin yanı sıra, memnuniyetini üst düzey sağlıyor. Gösterdiği tecrübeli ve başarılı bir performansla seçkin bir isim olduğunu belirtiyor. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek kesinlik kazanmış bir çalışma politikası sergiliyor. Ülkemizde bunun öncülüğünü üstlenen tek hava yolu şirketi olarak adını altın harflerle yazdırıyor. Alternatif hatlar ve bağlantılı uçuş imkanlarıyla çok sayıda yöreyi birbirine bağlayarak kusursuz uçuş hizmetiyle fark yaratan bir anlayış sergiliyor. Yolcuların çok memnun kaldıkları Borajet, her anlamda uçuş deneyimi yaşayanlara yüksek standartlar uyguluyor. Deneyimli, bilgili personeli her daim müşteri hizmetleriyle bilgi akışı sağlıyor.

Borajet Müşteri Hizmetleri Nelerdir?

Türkiye’ nin kaliteli bir hava yolu firması olarak öne çıkan Borajet, birçok standardı yakalamış olmasının yanı sıra, müşterine gerekli olan tüm bilgileri kusursuz bir dille veriyor. Kimilerine göre artı bir alternatif sayılabilecek bazı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunlardan biri orta koltuğu olmamasıdır. Yani firmaya ait uçaklarda sadece cam kenarı ve koridor koltukları bulunmaktadır. Oldukça güvenli olan uçaklar başka uçaklara göre çok daha hızlı kalkıp iniş yapmaktadır. Konforlu, yiyecek içecek hizmetleri kusursuz olan, güler yüzlü bir personele sahip Borajet, tam donanımlı bir hizmet anlayışı sergiliyor.

Konuklarına tam anlamıyla kusursuz bir ikram sunuyor ve ücret almıyor. Kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı çerçevesinde, her geçen gün daha fazla tercih edilen hava yolu firması olmaya devam ediyor. Kesintisiz 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri iletişim hattından veya internet sitesinden onlıne rezervasyon yapabilirsiniz. Her zaman kusursuz hizmet verme ilkesini benimsemiş, kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak, vizyonunu her zaman yenilikçi bir kimlikle canlı tutmaktadır. Bu anlamda istediğiniz tüm soru ve görüşlerinizi iletebilir, ihtiyacınız olan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Yolcular büyük bir memnuniyetle ayrılarak başarının tesadüfe değil, kaliteye bağlı olduğunu belirtmeleri de ayrıca dikkat çekmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir