Atatürk havalimanı uçuş bilgileri iç hatlar

İç hatlar doğrultusunda Atatürk Havaliman ıen uygun bileti almak için doğru rehberdir, yapılan uçuş bilgileri ile uçağın en güvenli kalkış ve iniş bilgilerini buradan kolayca temin edebilirsiniz. Gelen ve giden yolcu uçakları gecikme ve rötar gibi olağanüstü durumları da takip edebilirsiniz. Gideceğiniz şehre göre verilen bilgiler sizlerin en kontrollü şekilde ulaşımınızı sağlar. Yolcu uçuş trafiğinde en yüksek ve hacimli trafiğin belirleyicisi olarak öne çıkan Atatürk havalimanı adeta bir köprü vazifesi görmektedir. İç hatlar hususunda iletişim, son dakika uçuş bilgileri, iniş ve çıkış çizelgeleri ile kılavuzluk etmektedir. Bir yerden bir yere en kolay ve hızlı şekilde ulaşmak için en basit ve pratik adrestir.

Atatürk Havalimanı Özellikleri

Yolcuların memnuniyetini ve güvenliğini üst düzey bir performansla sergileyen havalimanı, bilişim, yiyecek içecek hizmetleri ve daha birçok alanda tam donanımlı hizmet sunar. İlk hava ulaşımını Türkiye’ de başlatıp yaygın hale getiren havalimanı olarak adını altın harflerle yazdırmıştır. Türkiye’ nin havayolu taşımacılığında üst seviyede olan portföyünü koruyan havalimanı, Uçuş potansiyeli açısından Dünya’ da bilinen ve tanınan en önemli havaalanlarından biri olma özelliğine sahiptir. İstanbul’ da bulunan havalimanı, bir yılda yaklaşık olarak önemli bir yolcu kitlesine sahiptir. 2012 yılı itibariyle yılda taşıdığı yolcu sayısı 45 milyonu bulmaktadır. Bunlardan 15 milyonu iç, 30 milyonu ise dış hatlar yolcusu olmaktadır. Keyifli, konforlu ve üst düzey güvenlik önlemlerine sahip olan Atatürk havalimanı günlük olarak yaptığı iniş kalkış seferleri 1100 sayısına ulaşmaktadır.

Apron manzarasına sahip olan iç hatlar kısmı, yolcularını ferah bir bekleyişle konuk ediyor. 7/24 aralıksız hizmet sunarak uçuş öncesi birçok alternatifi de yolcularına sunmaktadır. İç hatlar bekleme alanında günlük gazete okumak, kablosuz kablolu internet hizmeti, açık büfe gibi alternatifler yolcuların sıkılmaması için tam donanımlı fayda sağlamaktadır. Uçuş rekoruna imza atan, tüm zamanların en elit ayrıcalıklarını konuklarına sunan Atatürk havalimanı, iç hatlar uçuş bilgilerini tam zamanlı sunmaktadır. Yolcularına tam kapasite hizmet veren Atatürk havalimanı, uluslararası hava taşımacılığında üst seviyede yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir